Шашлик на лимоні

шашлик на лимонах в селіЗа допомогою електровертела можна приготувати просто приголомшливе блюдо - шашлик на лимонах. Мінімум роботи, максимум задоволення. Саме таким шашличком можна відкрити будь-який заміський сезон!

 

 

 

Шашлик з лосося

шашлик з лосося приготованого на мангаліШашлик з лосося дуже ніжне блюдо, приготоване на мангалі. Особливо ми починаємо його цінувати, коли баранина або свинина нам неабияк набридне.

 

 

 

 

Американський стейк барбекю

Не важливо який час року на дворі, м'ясо приготоване на барбекю все одно залишається нашим улюбленим ласощами. Кожен господар мріє здивувати і вразити своїх гостей шиком страв. Ми ділимося американським рецептом приготування стейка на барбекю.

Лущильнiк

так виглядає справжній лущильникУвага! Дачна інновація! Зібравшись на відпочинок за місто ви прийшли до думки, що мангал, решітка це щось вже буденне і хотілося б здивувати друзів чимось таким собі, то у нас для вас є відмінне рішення - лущильник! Так .. да .. ви правильно нас зрозуміли, лущильник дуже навіть придатний для приготування різних страв на вогнищі.

Разработка и продвижение сайтов