Будівництво мангала на дачі: де краще побудувати мангал?

Як максимально комфортно облаштувати внутрішній дворик дачі? Який мангал найкраще підійде для Вас? Багато хто сьогодні обирає варіант мангала в альтанці, що надзвичайно зручно, але не так-то легко зробити.  Адже будівництво мангала, кам'яної або цегляної печі створює певне навантаження на поверхню, а також пов'язане з необхідністю забезпечити дотримання техніки безпеки.

 Будівництво мангала в альтанці

Якщо Ви тільки збираєтеся будувати альтанку, то подбайте про максимально міцний фундамент, щоб він не просідав під загальною вагою конструкції. У випадку, якщо у Вас вже побудована альтанка, то відмінним варіантом буде зробити прибудову. Головне достоїнство будівництва мангала в альтанці полягає в тому, що Ви можете комфортно відпочивати в ній, незалежно від мінливості погоди (особливо якщо Ваша альтанка засклена). Звичайно, в альтанці потрібен цегляний мангал.

Будувати мангал краще на веранді або на терасі?

Будівництво мангала може бути не обов'язково пов'язано з альтанкою, для нього чудово підходить веранда або тераса. У чому відмінність між ними? Давайте розберемося.

Тераса прилаштовується до будинку або будується окремо. Це майданчик, побудований на невеликому підвищенні (близько півметра) над землею, найчастіше, під відкритим небом, але може бути і під навісом. Веранда, в свою чергу, завжди прибудована до будинку. Це неопалювана прибудова, в основному, засклена.

Будівництво мангала в патіо

Ще один варіант облаштування зони відпочинку на Вашій ділянці - це будівництво мангала в патіо. Це відкритий майданчик у вигляді дворика, оточеного парканчиком або живоплотом, простір якого заповнюється меблями для відпочинку. При будівництві мангала в патіо можна буде легко розмістити сидіння і столики, зручні шезлонги, мангал та інше.

Будівництво мангала в літній кухні

Багато хто також вважає за краще облаштовувати у своєму дворику літню кухню, адже вона звільняє Вас від необхідності в жарку пору року перебувати в задушливих приміщеннях кухні. В літній кухні зручно буде здійснити будівництво мангала з цегли. Якщо приміщення невелике, то відмінним вибором буде кутовий стаціонарний, але якщо площа дозволяє, то можна побудувати мангал фронтальний.

Де можна замовити будівництво мангала?

Якщо Ви зважилися на будівництво мангала з цегли, то замовити його можна в компаніі «Гарант Майстер». Команда професіоналів із задоволенням візьметься за облаштування Вашоі заміськоі ділянки. Вам допоможуть зробити будь-яку зону відпочинку по-справжньому затишною і унікально оформленою. Майстри фірми «Гарант Мастер» побудують ідеальну піч, приготування на якій буде суцільним задоволенням.

Девіз компанії - для кожного клієнта створити справжній витвір мистецтва, за індивідуально розробленим проектом з оригінальним дизайном. Будівництво цегляного мангала здійснить мрію - мангал прекрасно впишеться в навколишнє оточення, створить затишок і задасть стиль приміщенню або ландшафту.
 

Матеріали для будівництва мангала

Будівництво мангала здійснюється вручну з матеріалів виключно високого рівня якості. Тому мангал прослужить Вам довгі роки і не тільки дозволить Вам радувати близьких смачними стравами, але й задовольнить Ваші самі вибагливі естетичні уподобання.

Будівництво компактного мангала

Компанія «Гарант Майстер» займається будівництвом мангалів будь-якого розміру. Тому Ви можете замовити будівництво компактного кутового мангалу (для альтанки або на веранді). 

Будівництво мангала з декількома вбудованими жаровнями

Фірма займається також питаннями будівництва цілого пічного комплексу з декількома вбудованими жаровнями, з прилеглими стільницями для готування, з мийкою, казаном або будь-яким іншим кухонним начинням. Будь-який розмір, матеріал і оформлення - фахівці компанії готові створити ідеальну піч для Вас.
 

Будівництво мангала декоративного

Можна також стилізувати цегляний мангал під старовину, зробити його як «з казки», оформити в стилі «модерн» або будь-якому іншому. Замовивши у компанії «Гарант Майстер» будівництво мангала з цегли на дачі, ви:

  • Станете власником чудового мангала на Вашій заміській ділянці;
  • Зможете втілювати в життя будь-які кулінарні витребеньки і пригощати гостей апетитними стравами, приготованими в справжній печі;
  • Отримаєте цегляний мангал з матеріалів найвищої якості, довговічний і естетично приємний.
Разработка и продвижение сайтов