Як вибрати мангал з цегли?

Найбільш затребуваною моделлю стаціонарного мангалу є на сьогоднішній день цегляний мангал. Крім того, що з його допомогою можна приготувати смачні страви, мангал з цегли може стати чудовим елементом декору. Він легко вписується в інтер'єр і навіть задає тон всьому приміщенню. Це стосується і мангала з цегли, розташованого в альтанці - він створює затишок і додасть чарівність Вашій зоні відпочинку.

Фронтальний або кутовий мангал з цегли?

Якщо Ви вже вирішили, що хочете в своєму заміському будинку або дачній ділянці встановити не просто мангал, а справжню кам'яну або цегельну піч, то слід вибрати, який з двох типів вуличних печей Вам підійде найбільше. Перший тип вуличної печі - фронтальної. Такий мангал з цегли найкраще встановлювати на широкому просторі, адже найчастіше, вони стають центром приміщення, займаючи велику площу, привертаючи до себе уваги і задаючи тон навколишнього оточення. Другий тип - кутовий. Якщо хочете, щоб Ваш мангал з цегли не займав багато місця, то краще зупиніть свій вибір на кутовому типі. Це заощадить Вам вільну площу для інших предметів меблі.

Мангал з цегли або металу краще?

Зверніть увагу, що жаровня з металу буде ідеальним вибором для спільного виїзду компанії на природу, але якщо мова йде про дачну ділянцу або заміський будинок, то, звичайно ж, оптимальним варіантом буде мангал з цегли. Справа в тому, що металеві жаровні (найчастіше сталеві) виготовляються з тонких шарів металу, і тому їх стінки під впливом високих температур швидко псуються. Метал страждає від вологи, може поржавіти, а також деформуватися від різниць температур. Якщо ж Вам потрібна жаровня, яка прослужить Вам довгі роки, варто зупинити свій вибір на мангалі з цегли.

Мангал з цегли з казаном

Відмінним вибором може стати цегляний мангал з казаном. Він дозволить додати до Вашого меню кілька чудових страв. Казан дозволить Вам приготувати такі страви, як наприклад, справжній плов, овочеве рагу і тушковані м'ясо і картоплю. Ви прославитеся серед своїх друзів справжнім кулінаром-профі, якщо до Вашого арсеналу частувань додадуться настільки апетитні зразки.

Мангал з цегли з тандиром

Якщо Ви знаєте толк в східній кухні, то Вам обов'язково сподобається можливість встановити на додаток до Вашого мангалу з цегли справжній тандир. Тоді Ви зможете подавати до столу разом з ароматним шашликом, ще й, скажімо, хрусткий лаваш. Для більшої зручності можна доповнити мангал з цегли також і широкою стільницею, мийкою або будь-якими іншими пристосуваннями на Ваш смак.

Де побудувати мангал з цегли?

Щоб забезпечити собі і своїм близьким максимум зручності, приділіть особливу увагу питанню вибору підходящого місця розташування мангала з цегли. Хороший вибір забезпечить Вам домашній затишок і смачні страви на багато років, так що не прогадаєте з обмірковуванням розташування мангала з цегли.

Які переваги у мангалу з цегли?

Цегляний мангал виключно добре зберігає тепло, за рахунок чого Ваше блюдо буде прекрасно приготовлено. Це збереже корисні якості продуктів, і Ваші страви незмінно будуть кулінарними шедеврами. Мангал з цегли стійкий до навіть дуже високих температур, він не зіпсується, навіть якщо Ви будете використовувати його день у день. Цеглини не бояться вологи, ніякий дощ їм не страшний, а тому цегляний мангал ідеально підходить для установки в альтанці або взагалі під відкритим небом. Ну і звичайно ж, в мангалі з цегли дуже легко готувати їжу.

Будівництво мангала з цегли на замовлення

Довірити будівництво мангала з цегли потрібно професіоналам. Замовивши мангал з цегли у компанії "Гарант Майстер", Ви залишитеся задоволені. Адже фірмові мангали з цегли виглядають дуже естетично і можуть прикрасити собою будь-яку ділянку. Завдяки широкому асортименту, Ви легко зможете вибрати розмір, модель і дизайн на свій смак у відповідності з інтер'єром.

Разработка и продвижение сайтов