Які альтанки для дачі з дерева краще?

Ні для кого не секрет, що існує кілька видів альтанок з дерева, які відрізняються між собою типом конструкції, оснащеністю, використаними матеріалами, а також особливостями форми.

Залежно від конструкції та дизайну, альтанки для дачі можуть бути наступних видів: альтанки-грибки, альтанки під тентом, перголи (конструкції з арок і поперечних балок, поверх яких в'ються рослини). Всі перераховані вище альтанки для дачі з дерева є відкритими, а отже можуть бути використані тільки в теплу пору року. Якщо ж Ви віддаєте перевагу відпочивати в саду протягом усього року, то краще буде побудувати дерев'яну альтанку закритого типу.
Також садові альтанки класифiкуються за формою. Бувають круглі, прямокутні або альтанки-багатогранники. Особливою популярністю користуються шестигранні альтанки-газебо, так як вони відрізняються легкістю в будівництві, а також безумовно зручні і чудово виглядають.

Закриті альтанки для дачі з дерева

Вважається, що для закритого варіанта садово-паркових конструкцій оптимальним буде використання дерева поряд з каменем. Адже камінь володіє великою міцністю, тому альтанки для дачі, виконані з використанням каменю, відрізняються особливим шармом - виглядають вони надійно і стильно.

Криті альтанки з дерева з мангалом

Є ще особливий вид альтанок з дерева - криті споруди з мангалом всередині. Центральне місце в таких спорудах займає безпосередньо гриль, який використовується власниками для приготування страв на вогні. Зрозуміло, при будівництві та експлуатації таких альтанок для дачі слід переконатися в дотриманні техніки безпеки, адже в іншому випадку гриль в дерев'яній альтанці може стати небезпечним і таїть загрозу пожежі. Тому під час зведення альтанки для дачі потрібно подбати, щоб матеріал (особливо це стосується дерева) був просякнутий спеціальними засобами, які роблять його пожежостійкість. Але щоб абсолютно виключити можливість загоряння, краще буде просто встановлювати не стаціонарний, а переносний мангал, який під час використання можна буде просто виносити з дерев'яної альтанки.

Меблі для альтанки для дачі з дерева

Що стосується меблів, то оптимальним варіантом для відпочинку буде встановити по центру дерев'яної альтанки великий стіл, оточений зручними лавками. Прекрасною ідеєю для прикраси садової альтанки для дачі буде установка вуличних світильників, а також спеціальних решіток, по яких згодом можуть витися рослини, створюючи затишок і додаткову тінь.

Будівництво альтанки для дачі з дерева

Зверніть увагу на деякі надзвичайно важливі моменти будівництва альтанок для дачі з дерева. Будівництво слід починати з побудови основного каркасу, який повинен бути міцним і стійким. Найпростіші альтанки для дачі можуть складатися з стовпчиків і навісу, який може бути як досить міцним дахом, так і простим тентом. Найпростіша в будівництві - дерев'яна альтанка-гриб для дачі. Її зводять, вкопавши глибше міцну опору (наприклад, товсту дерев'яну балку або металевий порожнистий стрижень великого діаметра). Потім до вже закріпленої опорі прилаштовується дах, що захищає відпочиваючих від сонця або дощу.

Матеріали для альтанки з дерева

Враховуйте також вологостійкість матеріалів, адже альтанка для дачі знаходиться під постійним впливом погодних умов. Щоб Ваша альтанка з дерева не почала підгнивати після осінніх дощів або зимових снігів, а також не стала трухлявій від палючого сонця, зверніть увагу на якісне покриття та обробку використовуваної деревини.
Разработка и продвижение сайтов