Каміни

Мрія - мати вдома камін. Здійснимо!

У багатьох власників заміських будинків і дач, є мрія - мати мода камін. Так що ж заважає вам її здійснити? Фахівці компанії «Гарант Майстер» зводять за лічені дні каміни - будь-якої складності! У підсумку, такі каміни ви можете використовувати не тільки як прикраса інтер'єру, але і як місце для приготування деяких страв, а також для опалення приміщення. Крім того, якщо у вашому будинку з'явиться камін, ви забудете про вологість в будинку. Ніякої затхлості, ніякого запаху, тільки чистий і приємний повітря!

І все ж для багатьох камін залишається просто затишком, просто уособленням спокою. Прийти після важкого робочого дня додому, розпалити вогонь у каміні, повечеряти при його світлі, гріючись в його теплі. Таке просте дію може зібрати біля каміна всю сім'ю, кожного її члена. На вогонь можна дивитися нескінченно, ведучи неспішні розмови, дізнаючись новини, радіючи сімейному щастю.

Перш ніж встановити камін, фахівці компанії «Гарант Майстер» працюють із замовником. Детально впізнається, який саме камін ви хочете бачити. У підсумку виходить робота, яка повністю задовольняє всі ваші вимоги. А завдяки тому, що сьогодні є великий модельний ряд каменів, і готовий проект підібрати для замовника - не проблема.

Ми радимо звертати особливу увагу на тип камінної топки, при виборі каміна. Адже різновидів камінних топок дуже багато! Відмінності можуть бути не тільки в дизайні топки, але й у формі скла. Найпопулярніші моделі топки - з прямим склом, призматичним склом, і напівкруглим склом.

Також камінні топки розрізняються за місцем їх установки. Наприклад , камінна топка може бути розташована по центру кімнати, або біля будь-якої зі стін, а також може бути і вбудований варіант топки. Будь-яку топку необхідно підбирати в стадії проектування будівлі. Так як від перетину труби і сили камінної топки знаходиться в залежності, який вишини, і з яким поперечним перетину стане димохід.

Фахівці компанії «Гарант Майстер» радять обробляти каміни мармуром або черепашником. Деякі каміни майстри можуть встановлювати і в звичайній квартирі, в багатоповерховому будинку. Зазвичай такі каміни не рабочие в прямому сенсі цього слова. Це - електричні каміни . Вони створюються більше для естетичного задоволення людей, що проживають в квартирі.

При необхідності фахівці компанії «Гарант Майстер» можуть створити проект каміна 3D. Всі роботи майстри виконують прямо на місці. Це означає, що ви зможете особисто спостерігати на установкою вашого каміна.

Замовити виготовлення каміна можна по телефону +380 (96) 999-83-83 або на сайті через контакти.

Разработка и продвижение сайтов