Барбекю

Ваше власне барбекю

Місце, без якого не можна уявити собі відпочинок - це барбекю. Не знаєте , що це таке? Це цілий комплекс, за допомогою якого можна прямо на ділянці, на свіжому повітрі готувати найрізноманітніші кулінарні делікатеси. А вже потім радувати ними і своїх друзів, і рідних!

У комплекс барбекю, що зводиться фахівцями компанії «Гарант Майстер», можливі різні варіанти: мангал, вертел, гриль, духова шафа піч для казана коптильня, камін, і багато іншого. Всі споруди роблять з міцного і надійного матеріалу - шамотної цегли, кожна цеглина шарошиця при цьому приймае фактурну структуру. Він дозволяє барбекю служити своїм господарям безперебійно протягом багатьох років. Кожне барбекю зводиться з урахуванням бажань замовника, в підсумку виходить унікальне місце для відпочинку, які ви більше ніде не зустрінете.

Фахівцям компанії доступні проекти будь-якої складності, будь-якого напрямку, від класики до модерну. Декор барбекю в обов'язковому порядку узгоджується з замовником, і може бути зроблений з різних матеріалів, починаючи від звичного цегли і закінчуючи натуральним каменем, зі вставками з художньої ковки.


Звернувшись в компанію «Гарант Майстер» ви отримаєте в результаті авторське барбекю, зроблене з урахуванням всіх ваших побажань! Художник детально промальовує ескіз вашого барбекю і ви відразу наочно зможете його оцінити. Якщо знадобитися, фахівці компанії можуть зробити для вас проект ескізу у форматі 3D. Всі роботи з виготовлення барбекю виробляються на місці , на вашій ділянці. Так що ви зможете особисто контролювати весь процес.

Замовити виготовлення барбекю можна за телефоном +380 (96) 999-83-83 або на сайті через контакти.

Ми раді, що ви познайомилися з нашою організацією яка робить барбекю найвищого класу!

Разработка и продвижение сайтов