Автоматичні рожна

Всі ми з нетерпінням чекаємо тепла, сонця і виїзду на природу, де можна в дружній компанії влаштувати пікнік. Ясна річ, що тут не обійтися без мангала або барбекю, і, звичайно, рожна. Але, напевно кожен, хто хоча б раз пробував приготувати м'ясо на вертелі, скаже, що це справа вимагає великих витрат сил. Адже доводиться постійно вертіти вертел, і руки сильно втомлюються. Однак без цієї дії не вийти смачного готового блюда, прожареного м'яса. Але вихід є! І це - автоматичний рожен.

Автоматичний вертел сам планомірно обертається, тим самим позбавляючи кухаря від необхідності постійно, безперервно стояти біля шампурів. Риба або м'ясо готуються практично самостійно, при цьому на їх смак це впливає тільки з позитивного боку.

У Вас є, як мінімум три причини придбати автоматичний вертел:

  1. рівномірна прожарка м'ясо, овочів, риби та інших продуктів з усіх боків;
  2. страва не підгорає, ні в якому випадку;
  3. не потрібно постійно стежити за приготуванням їжі;
  4. при рівномірному обертанні крапля жиру не встигає зірватися при цьому страва не втрачає вологи і залишається соковитою.

Автоматичний вертел - це не просто чергове пристосування для приготування різних страв, це перш за все зручність і турбота про ваш комфорт. Надайте зробити рожна свою роботу і захоплюйтеся незвичайними ароматами м'ясних шедеврів.

Двигун електровертела до 20 кг.

двигатель электровертела до 20 кг. для барбекю или мангалаДвигун електровертела розрахований на обертання тушки до 20 кг. Двигун електровертела призначений для установки в барбекю або на мангал конструкція обмовляється. Технічні характеристики харчування 220 в, 2 обороту в хвилину, допустиме навантаження 20 кг.

Двигун елеткровертела до 10 кг.

двигатель элеткровертела до 10 кг. для барбекю или мангалаДвигун електровертела розрахований на обертання тушки до 10 кг. Двигун електровертела призначений для установки в барбекю або на мангал конструкція обмовляється. Технічні характеристики харчування 220в, 2 обороту в хвилину, допустиме навантаження 10кг.

Комплект електровертел до 10 кг.

комплект электровертел до 10 кг. для барбекю или мангалаКомплектація: вертел виготовлений з нержавіючої сталі. Піка центральна - 1шт. / Прут діаметром-12мм /. Вилки для фіксації тушки до 10кг. двома зубами) - 3шт. / Прут діаметром-6, 0 мм. / Перехідник від вертіла до електроприводу - 1шт. Електропривод - 1шт. Знімач вертіла - 2шт. Габаритні розміри і вага: 900мм; 3,6 кг. Додатково можна замовити: вилки для фіксації тушки до 10кг. (З трьома зубцями), вилки для фіксації тушки до 10кг. (З чотирма піками).

Комплект електровертел до 10 кг.

Комплектація: вертел переважно використовується для приготування риби і овочів, що дозволяє просмажити будь-яку частину до хрусткої скориночки і не допустити підгоряння. Виготовлений з нержавіючої сталі. Перехідник від вертіла до електроприводу - 1шт. Електропривод - 1шт. Знімач вертіла - 2шт. Розрахований на тушки до 10 кг.

Комплект електровертел до 20 кг.

Веретено розрахований на тушку до 20кг. Під будь-яку конструкцію барбекю. Виготовлення і комплектація: вертел виготовлений з нержавіючої сталі. Піка центральна - 1шт. / квадрат-15 * 15мм /. Вилки для фіксації тушки до 20кг (з чотирма піками)-1шт. / прут діаметром-8, 0 мм. / Перехідник від вертіла до електроприводу - 1шт. Електропривод - 1шт. харчування 220в, 2 обороту в хвилину, допустиме навантаження 20кг.

Разработка и продвижение сайтов