Альтанки

Навіщо потрібно мати на своїй ділянці альтанку? Для того щоб спокійно, на свіжому повітрі, відпочивати в тіні, коли світить спекотне сонце, або навпаки, ховатися від холодних краплею дощу. Альтанка - це звичайно, не будинок. Але в ній також комфортно можна відпочивати від справ і суєти. Загалом, можна сміливо сказати, що альтанка - це втілення затишку на природі.

 альтанка з барбекю і столом всередині  альтанка з барбекю і столом всередині  альтанка з барбекю і столом всередині  альтанка з барбекю і столом всередині

Фахівці компанії «Гарант Майстер» готові виконати для вас альтанку в будь-якому дизайні за вашим бажанням. Кожна робота майстрів - унікальна і неповторна. При будівництві альтанок використовується міцний матеріал - цегла, причому можливе використання цегли різних кольорів, за вашим бажанням. Інший варіант альтанки - це альтанка виготовлена повністю з дерева. Деревина підбирається разом із замовником. Дах альтанки робиться тільки з якісного масиву дерева, якого саме - теж обговорюється з замовником. Покрівля зазвичай робиться м'яка, а ось фундамент - або цільний, або на палях. Це залежить від типу місцевості, де буде стояти альтанка.

 альтанка з барбекю і столом всередині  альтанка з барбекю і столом всередині  альтанка з барбекю і столом всередині  альтанка з барбекю і столом всередині

Перш ніж почати будівництво альтанки, художником виконується малюнок альтанки, який погоджується із замовником. Можливо, заздалегідь виготовити проект альтанки у форматі 3D, щоб можна було побачити, який результат чекати по закінченню всіх робіт.

Замовляючи альтанку у майстрів компанії «Гарант Майстер» в підсумку ви отримуєте прекрасне місце відпочинку, яке буде радувати вас довгі роки.

Замовити виготовлення альтанки з цегли або дерева, можна за телефоном +380 (96) 999-83-83 або на сайті через контакти.

Разработка и продвижение сайтов